AT0805DRD0782R5L Yageo
  • Part Number: AT0805DRD0782R5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82.5 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRD0782R5L Yageo
    AT0805DRD0782R5L Yageo
    AT0805DRD0782R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRD0782R5L is described as RES SMD 82.5 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM