AT0805DRD07549KL Yageo
  • Part Number: AT0805DRD07549KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 549K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRD07549KL Yageo
    AT0805DRD07549KL Yageo
    AT0805DRD07549KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRD07549KL is described as RES SMD 549K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM