AT0805DRD0719R6L Yageo
  • Part Number: AT0805DRD0719R6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 19.6 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805DRD0719R6L Yageo
    AT0805DRD0719R6L Yageo
    AT0805DRD0719R6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805DRD0719R6L is described as RES SMD 19.6 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK