AT0805CRD07442KL Yageo
  • Part Number: AT0805CRD07442KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 442K OHM 0.25% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805CRD07442KL Yageo
    AT0805CRD07442KL Yageo
    AT0805CRD07442KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805CRD07442KL is described as RES SMD 442K OHM 0.25% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A