AT0805CRD07357KL Yageo
  • Part Number: AT0805CRD07357KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 357K OHM 0.25% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805CRD07357KL Yageo
    AT0805CRD07357KL Yageo
    AT0805CRD07357KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805CRD07357KL is described as RES SMD 357K OHM 0.25% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM