AT0805BRD0733K2L Yageo
  • Part Number: AT0805BRD0733K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 33.2K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805BRD0733K2L Yageo
    AT0805BRD0733K2L Yageo
    AT0805BRD0733K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805BRD0733K2L is described as RES SMD 33.2K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"