AT0805BRD0730R1L Yageo
  • Part Number: AT0805BRD0730R1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30.1 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805BRD0730R1L Yageo
    AT0805BRD0730R1L Yageo
    AT0805BRD0730R1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805BRD0730R1L is described as RES SMD 30.1 OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH