AT0805BRD07309RL Yageo
  • Part Number: AT0805BRD07309RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 309 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805BRD07309RL Yageo
    AT0805BRD07309RL Yageo
    AT0805BRD07309RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805BRD07309RL is described as RES SMD 309 OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM