AT0805BRD07309KL Yageo
  • Part Number: AT0805BRD07309KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 309K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0805BRD07309KL Yageo
    AT0805BRD07309KL Yageo
    AT0805BRD07309KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0805BRD07309KL is described as RES SMD 309K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE