AT0603DRE07976RL Yageo
  • Part Number: AT0603DRE07976RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 976 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603DRE07976RL Yageo
    AT0603DRE07976RL Yageo
    AT0603DRE07976RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603DRE07976RL is described as RES SMD 976 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"