AT0603DRE07931RL Yageo
  • Part Number: AT0603DRE07931RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 931 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603DRE07931RL Yageo
    AT0603DRE07931RL Yageo
    AT0603DRE07931RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603DRE07931RL is described as RES SMD 931 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK