AT0603DRE07866RL Yageo
  • Part Number: AT0603DRE07866RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 866 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603DRE07866RL Yageo
    AT0603DRE07866RL Yageo
    AT0603DRE07866RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603DRE07866RL is described as RES SMD 866 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH