AT0603DRE07169RL Yageo
  • Part Number: AT0603DRE07169RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 169 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603DRE07169RL Yageo
    AT0603DRE07169RL Yageo
    AT0603DRE07169RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603DRE07169RL is described as RES SMD 169 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM