AT0603DRD0775RL Yageo
  • Part Number: AT0603DRD0775RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 75 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603DRD0775RL Yageo
    AT0603DRD0775RL Yageo
    AT0603DRD0775RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603DRD0775RL is described as RES SMD 75 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK