AT0603DRD072K1L Yageo
  • Part Number: AT0603DRD072K1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603DRD072K1L Yageo
    AT0603DRD072K1L Yageo
    AT0603DRD072K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603DRD072K1L is described as RES SMD 2.1K OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE