AT0603DRD07280RL Yageo
  • Part Number: AT0603DRD07280RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 280 OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603DRD07280RL Yageo
    AT0603DRD07280RL Yageo
    AT0603DRD07280RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603DRD07280RL is described as RES SMD 280 OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM