AT0603BRD07196KL Yageo
  • Part Number: AT0603BRD07196KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 196K OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603BRD07196KL Yageo
    AT0603BRD07196KL Yageo
    AT0603BRD07196KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603BRD07196KL is described as RES SMD 196K OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"