AT0603BRD07191RL Yageo
  • Part Number: AT0603BRD07191RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 191 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603BRD07191RL Yageo
    AT0603BRD07191RL Yageo
    AT0603BRD07191RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603BRD07191RL is described as RES SMD 191 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"