AT0603BRD07158RL Yageo
  • Part Number: AT0603BRD07158RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 158 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0603BRD07158RL Yageo
    AT0603BRD07158RL Yageo
    AT0603BRD07158RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0603BRD07158RL is described as RES SMD 158 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM