AT0402DRE0730KL Yageo
  • Part Number: AT0402DRE0730KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 30K OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRE0730KL Yageo
    AT0402DRE0730KL Yageo
    AT0402DRE0730KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRE0730KL is described as RES SMD 30K OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE