AT0402DRE0728RL Yageo
  • Part Number: AT0402DRE0728RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 28 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRE0728RL Yageo
    AT0402DRE0728RL Yageo
    AT0402DRE0728RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRE0728RL is described as RES SMD 28 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH