AT0402DRE071K8L Yageo
  • Part Number: AT0402DRE071K8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.8K OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRE071K8L Yageo
    AT0402DRE071K8L Yageo
    AT0402DRE071K8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRE071K8L is described as RES SMD 1.8K OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE