AT0402DRE0710R5L Yageo
  • Part Number: AT0402DRE0710R5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 10.5 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRE0710R5L Yageo
    AT0402DRE0710R5L Yageo
    AT0402DRE0710R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRE0710R5L is described as RES SMD 10.5 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE