AT0402DRD07187RL Yageo
  • Part Number: AT0402DRD07187RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 187 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRD07187RL Yageo
    AT0402DRD07187RL Yageo
    AT0402DRD07187RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRD07187RL is described as RES SMD 187 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE