AT0402DRD0717R8L Yageo
  • Part Number: AT0402DRD0717R8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 17.8 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRD0717R8L Yageo
    AT0402DRD0717R8L Yageo
    AT0402DRD0717R8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRD0717R8L is described as RES SMD 17.8 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH