AT0402DRD07154RL Yageo
  • Part Number: AT0402DRD07154RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 154 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRD07154RL Yageo
    AT0402DRD07154RL Yageo
    AT0402DRD07154RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRD07154RL is described as RES SMD 154 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"