AT0402DRD07143RL Yageo
  • Part Number: AT0402DRD07143RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 143 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRD07143RL Yageo
    AT0402DRD07143RL Yageo
    AT0402DRD07143RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRD07143RL is described as RES SMD 143 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM