AT0402DRD07130RL Yageo
  • Part Number: AT0402DRD07130RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 130 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRD07130RL Yageo
    AT0402DRD07130RL Yageo
    AT0402DRD07130RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRD07130RL is described as RES SMD 130 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V