AT0402DRD07124RL Yageo
  • Part Number: AT0402DRD07124RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 124 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402DRD07124RL Yageo
    AT0402DRD07124RL Yageo
    AT0402DRD07124RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402DRD07124RL is described as RES SMD 124 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM