AT0402CRD0734K8L Yageo
  • Part Number: AT0402CRD0734K8L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 34.8K OHM 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD0734K8L Yageo
    AT0402CRD0734K8L Yageo
    AT0402CRD0734K8L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD0734K8L is described as RES SMD 34.8K OHM 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE