AT0402CRD07348RL Yageo
  • Part Number: AT0402CRD07348RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 348 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD07348RL Yageo
    AT0402CRD07348RL Yageo
    AT0402CRD07348RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD07348RL is described as RES SMD 348 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM