AT0402CRD0733KL Yageo
  • Part Number: AT0402CRD0733KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 33K OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD0733KL Yageo
    AT0402CRD0733KL Yageo
    AT0402CRD0733KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD0733KL is described as RES SMD 33K OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"