AT0402CRD07332RL Yageo
  • Part Number: AT0402CRD07332RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 332 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD07332RL Yageo
    AT0402CRD07332RL Yageo
    AT0402CRD07332RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD07332RL is described as RES SMD 332 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM