AT0402CRD07330RL Yageo
  • Part Number: AT0402CRD07330RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 330 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD07330RL Yageo
    AT0402CRD07330RL Yageo
    AT0402CRD07330RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD07330RL is described as RES SMD 330 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X