AT0402CRD07324RL Yageo
  • Part Number: AT0402CRD07324RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 324 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD07324RL Yageo
    AT0402CRD07324RL Yageo
    AT0402CRD07324RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD07324RL is described as RES SMD 324 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE