AT0402CRD07316RL Yageo
  • Part Number: AT0402CRD07316RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 316 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402CRD07316RL Yageo
    AT0402CRD07316RL Yageo
    AT0402CRD07316RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402CRD07316RL is described as RES SMD 316 OHM 0.25% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM