AT0402BRD075K1L Yageo
  • Part Number: AT0402BRD075K1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402BRD075K1L Yageo
    AT0402BRD075K1L Yageo
    AT0402BRD075K1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402BRD075K1L is described as RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM