AT0402BRD0723R7L Yageo
  • Part Number: AT0402BRD0723R7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 23.7 OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AT0402BRD0723R7L Yageo
    AT0402BRD0723R7L Yageo
    AT0402BRD0723R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AT0402BRD0723R7L is described as RES SMD 23.7 OHM 0.1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM