AF2512JK-0710ML Yageo
  • Part Number: AF2512JK-0710ML
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 10M OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF2512JK-0710ML Yageo
    AF2512JK-0710ML Yageo
    AF2512JK-0710ML is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF2512JK-0710ML is described as RES SMD 10M OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK