AF2010JK-07200KL Yageo
  • Part Number: AF2010JK-07200KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 200K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF2010JK-07200KL Yageo
    AF2010JK-07200KL Yageo
    AF2010JK-07200KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF2010JK-07200KL is described as RES SMD 200K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM