AF2010JK-071K6L Yageo
  • Part Number: AF2010JK-071K6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.6K OHM 5% 3/4W 2010
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF2010JK-071K6L Yageo
    AF2010JK-071K6L Yageo
    AF2010JK-071K6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF2010JK-071K6L is described as RES SMD 1.6K OHM 5% 3/4W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE