AF1210JR-07910RL Yageo
  • Part Number: AF1210JR-07910RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 910 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-07910RL Yageo
    AF1210JR-07910RL Yageo
    AF1210JR-07910RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-07910RL is described as RES SMD 910 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"