AF1210JR-0782RL Yageo
  • Part Number: AF1210JR-0782RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 82 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-0782RL Yageo
    AF1210JR-0782RL Yageo
    AF1210JR-0782RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-0782RL is described as RES SMD 82 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE