AF1210JR-077M5L Yageo
  • Part Number: AF1210JR-077M5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 7.5M OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-077M5L Yageo
    AF1210JR-077M5L Yageo
    AF1210JR-077M5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-077M5L is described as RES SMD 7.5M OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE