AF1210JR-07750RL Yageo
  • Part Number: AF1210JR-07750RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 750 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-07750RL Yageo
    AF1210JR-07750RL Yageo
    AF1210JR-07750RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-07750RL is described as RES SMD 750 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"