AF1210JR-07620KL Yageo
  • Part Number: AF1210JR-07620KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 620K OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-07620KL Yageo
    AF1210JR-07620KL Yageo
    AF1210JR-07620KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-07620KL is described as RES SMD 620K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    View
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA