AF1210JR-075M6L Yageo
  • Part Number: AF1210JR-075M6L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 5.6M OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-075M6L Yageo
    AF1210JR-075M6L Yageo
    AF1210JR-075M6L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-075M6L is described as RES SMD 5.6M OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR