AF1210JR-075M1L Yageo
  • Part Number: AF1210JR-075M1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 5.1M OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-075M1L Yageo
    AF1210JR-075M1L Yageo
    AF1210JR-075M1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-075M1L is described as RES SMD 5.1M OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH