AF1210JR-0743RL Yageo
  • Part Number: AF1210JR-0743RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 43 OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-0743RL Yageo
    AF1210JR-0743RL Yageo
    AF1210JR-0743RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-0743RL is described as RES SMD 43 OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY