AF1210JR-07360KL Yageo
  • Part Number: AF1210JR-07360KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 360K OHM 5% 1/2W 1210
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about AF1210JR-07360KL Yageo
    AF1210JR-07360KL Yageo
    AF1210JR-07360KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. AF1210JR-07360KL is described as RES SMD 360K OHM 5% 1/2W 1210. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED